طراحی سایت اختصاصی با لاراول

چرا لاراول ؟

لاراول یکی از فریم ورک های بسیار قدرتمند و پیشرفته طراحی سایت به شمار می رود که با کمک زبان پی اچ پی نوشته شده است. به همین خاطر نیز بسیاری از شرکت های بزرگ وبسایت خود را با استفاده از این ابزار طراحی می کنند. امکاناتی که لاراول در اختیار برنامه نویس می گذارد، به او اجازه مانور بیشتری می دهد، به همین دلیل لاراول برتری بیشتری از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس دارد. تقاضای بسیار مشتریان و محبوبیت طراحی سایت لاراول ما را بر آن داشت، تا آن را به یکی از خدمات ثابت تیم تابزمدیا تبدیل کنیم.

وبسایت‌های محبوب ساخته شده با لاراول

در ادامه این مطلب می‌توانید دو وبسایت محبوب را مشاهده کنید که یا به صورت کامل و یا در بخشی از آن‌ها از لاراول استفاده شده است :

Invoice Ninja

سایت Invoice Ninja یک وب سایت مدیریت فاکتور ، پرداخت ها ، مانیتور کردن حساب های مالی شما و … است که بصورت اوپن سورس پیاده سازی شده است تا به فریلنسرها و شرکت های مختلف جهت مدیریت مالی کمک کند.  invoice ninja با فریمورک لاراول پیاده سازی شده است و میتوان بعنوان یکی از سایت های ساخته شده با لاراول به آن اشاره کرد.

Snapp Food

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که ترجیح می دهید به صورت آنلاین غذا سفارش بدهید، حتما اسم سایت اسنپ فود به گوششان خورده است. اسنپ فود خیلی زود توانست خود را مطرح و بین مردم محبوبیت کسب کند. البته تمام این محبوبیت و قابلیت های منحصر به فردش را مدیون طراحی وب سایت است. اسنپ فود هم یکی از سایت های معروف داخلی است که موفقیتش را از لاراول دارد.