درباره تابزمدیا

شرکت تابز مدیا فعالیت حرفه ای خود را از سال 1383 در زمینه نرم افزار شروع کرد. با توجه به گسترش تکنولوژی های شبکه و ایجاد زیرساخت‌های مرتبط در کشورمان، تیم تابزمدیا به سوی توسعه برنامه های تحت شبکه حرکت کرد. بدیهی است که طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری نیز در برنامه های اصلی تیم تابزمدیا قرار گرفت. با گذر زمان و همگانی شدن اینترنت در کشور، نیاز به فعالیت حرفه ای در زمینه برنامه های تحت وب نیز احساس می‌شد. لذا کسب تخصص و تجربه در این زمینه در برنامه کاری تابزمدیا گرفت. بدین ترتیب گروه تابزمدیا وارد شاه راه فناوری شده و به تدریج فلسفه و هدف شرکت نیز تکامل یافت. گروه تابز مدیا، امروز با افتخار، آماده ارائه سرویس ‌های حرفه ای به هموطن های عزیز می‌باشد. در ادامه به خدمات مختلف تیم و چگونگی انجام آنها اشاره می‌کنیم.

چرا تابزمدیا ؟

ما بُعد جدیدی از شما در دنیای دیجیتال می آفرینیم: ارتباط انسان با دنیای سرد مجازی و کلیک را در نظر داشته باشید. ما این ارتباط را در طراحی سایت ها، برنامه های آموزش از راه دور و یادگیری، مارکتینگ هوشمند و کلیه خدماتی که برای موفقیت نیاز دارید، در نظر می گیریم.تیم های بسیاری هستند که می توانند برای شما خطوط کد بنویسند، اما «تابزمدیا» برای شما خطوط ارتباطی خلق می کند.

سوالات متداول
تفاوت سایت وردپرسی با اختصاصی چیست؟

می‌توان گفت مهمترین تفاوت میان وردپرس و سایت اختصاصی در نیازهایی است که برآورده می‌کنند. اگر ایده و نیازهای خاصی دارید که در وردپرس پیش‌بینی نشده است و اگر سایت‌تان کاربران بسیار زیادی خواهد داشت، بهتر است برای طراحی سایت اختصاصی اقدام کنید در غیر این صورت وردپرس گزینه مناسب شما خواهد بود؛ گزینه‌ای با سرعت و امنیت بالا که هزینه‌های کمتری در پی دارد.

پردرآمد ترین زبان برنامه نویسی چیست؟

هر چند که آمار دقیقی از میزان درآمد برنامه یا این که کدام زبان برنامه نویسی در ایران بیشترین میزان درآمد را دارد، در دست نیست. اما به طور کلی می توان گفت که شغل برنامه نویسی و توسعه وب در ایران نیز مانند سایر نقاط جهان روز به روز در حال پیشرفت بوده و متقاضیان بیشتری را به خود جذب می کند و پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی در ایران نیز تا حد زیادی مانند سایر نقاط جهان است. پس کافی است که تصمیم بگیرید و قدم در راه بی پایان برنامه نویسی بگذارید.

هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟

امروزه هزینه طراحی سایت به گونه است که هر کسب و کاری با کمترین سرمایه قادر به داشتن وبسایت می باشد.

چرا باید از شما سرویس بگیریم؟

زیرا ما بهترین ها را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهیم.

چرا سایت من رتبه گوگل نمی گیرد؟

پیاده سازی سایت بدون بهینه سازی و سئو، برابر است با دیده نشدن و اتلاف وقت! در واقع هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند، شانس بیشتری برای جلب توجه و جذب مشتریان بالقوه و فعلی به کسب و کار خود خواهید داشت. با کارشناسان متخصص ما در این زمینه، لذت در اوج بودن و رسیدن به رتبه های برتر گوگل را تجربه کنید.

شروع همکاری

آن چه را که میخواهید با تابزمدیا به دست آورید